Robotik Kodlama Kursu Ne İşe Yarar?

Robotik Kodlama Kursu Fiyatları

MONS Akademi ayrıcalığı ve profesyonel eğitmen kadrosu ile robotik kodlama kursları, online avantaj sağlıyor. Türkiye’nin her yerinden katılımlar ile dijital sistem üzerinden sertifika almak artık daha kolay.

Altınbaş Üniversitesi desteğiyle, robotik kodlama alanında eğitim programları sunuyor. Katılımcıların tamamına, eğitim programı bitiminde sertifika verilmektedir. İster MEB’e bağlı kurumlarda ister özel kuruluşlarda eğitmenlik yapabilir, isterseniz kendi eğitim merkezinizi açarak robotik kodlama programları sunabilirsiniz.

Robotik Kodlama Kursu Başvurusu

‘’Hemen Başvur’’ opsiyonu ile www.monsakademi.com web sistemi üzerinden hızlı başvuru yapabilirsiniz. Canlı destek sisteminden günün her anı bilgi alabilir, 0224 451 66 67 numaralı hat üzerinden MONS AKADEMİ eğitim programlarıyla alakalı tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Kurs ücretlerini öğrenmek ve hızlı kayıt fırsatından yararlanmak için hemen giriş yapabilirsiniz.

Robotik Kodlama Kursu Nasıl Veriliyor?

Online sistem üzerinden sunulan eğitim programı, canlı yayın veya kayıt izleme seçenekleriyle sağlanmaktadır. Eğitmenlerin tamamı, alanında uzman ve donanımlı kişilerdir. Altınbaş Üniversitesi işbirliğiyle sunulan sertifika programlarına katıldıktan sonra, eğitim programına göre dijital platform üzerinden erişim sağlanabilir. Eğitim programı sonrasında sınavda başarılı olan katılımcılara Robotik Kodlama Sertifikası verilmektedir.

Robotik Kodlama Kursu Ne İşe Yarar?

MEB’e bağlı ilkokullar veya ortaokullarda ya da özel eğitim kuruluşlarında doğrudan iş fırsatı elde edebilirsiniz. Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji Tasarım alanlarında eğitmenlik sağlayan robotik kodlama kursları, etüt veya egzersiz açabilme olanağı sunar. MEB’e bağlı kurslar, kreşler veya okul öncesi eğitim merkezlerinde robotik kodlama ve yazılım eğitmenliği yapabilmenizi sağlar.

Formu doldurun, sizi arayalım!